Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • thaler2

    senior tag

    Hi!

    Az imént próbáltam a TL-WR542G routeren firmware-t frissíteni, mert a DynDNS nem működött jól, nem frissítette a központi adatbázisban a kapcsolatom IP-címét. Mivel láttam, hogy ez javításra került, ezért álltam neki a dolognak. Miután leszedtem a gyári honlapról, a legújabb típust a V4 hardware verziójú eszközöm számára, először a transition könyvtárban található bin fájlt próbáltam feltölteni rá. A router menüjében rámentem az upgrade menüpontra, majd kiválasztottam a .bin fájlt, és upgrade. Ekkor elindult valamilyen progress bar, majd kiírta hogy a lap nem elérhető. Óriási. Frissítettem az oldalt, majd ismét beadtam neki a .bin fájlt, és upgrade. Ekkor kiírta, hogy Progress, please wait, whiley the system reboot... Várok várok várok semmi, 10 perc eltelt semmi. Közben a net is elment persze. Router resetet benyomtam semmi, azóta a router nem elérhető. A belső oldalról érkező ping kérésre válaszol, de más jelet nem ad magáról, dhcp nem megy, wifi nem megy, webes felület nem elérhető. Valszeg kinyírtam ,de azért megkérdem, van lehetőség restore-ra ?

    üdv: Ádám.

Új hozzászólás Aktív témák