Új hozzászólás Aktív témák

  • SztiviVander

    őstag

    válasz suste #643 üzenetére

    OFF: elhiszem, miért ne hinném el. csak nem volt egyértlemű azért kérdeztem. meg azért mert AC-n az a 160-170Mbit valós átvitel amit írt Gabe81 az nem tűnt túl soknak. ennyit tud a mimo-tlan telefonom is 433Mbit portsebességgel, bár az igaz hogy 5-10m-ről. asus-t csak vicceltem, volt nekem is egy n66u. már akkor is baromira melegedett amikor még be se volt kötve a hálózatba. amikor meg bekötöttem/beállítottam és ráengedtem pár torrentet akkor bekapcsolt az omlettsütő funkciója is. többek közt ezért sem tartott sokáig a barátság.

    ON: felraktam a buildedet (először a CC-t de rájöttem azzal túl sok a meló minden csomagot felpakolgatni és amúgy se jobb semmivel). ahogy emlékeztem, lassú az AC. 80-100Mbit max, de többször megáll pl ftp-re/ről másolásnál, de a speedtest is erősen hullámzik. gyárival a speedtest folyamatosan méri a 92-98Mbit-et (100as a netem) és az ftp-n is megakadás nélkül megy fel/le 160-180Mbit-el. kipróbáltam amit Alex javasolt (noscan), de semmi hatás. AC-n nem is vagyok benne biztos hogy él ez az opció. viszont most reggel jutott eszembe hogy a gyári fw-ben van egy short gi opció és amennyire emlékszem amikor egyszer azt próbaképp kikapcsoltam mintha akkor esett volna vissza látványosan a sebesség. úgyhogy most beraktam a ht20/40 és vht80 short gi opciót is a wifi konfigba, majd ha hazamegyek meglátom javult-e tőle. vicces lenne ha csak ennyi lenne a baja.

Új hozzászólás Aktív témák