Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz David89 #3163 üzenetére

    Europának nincs külpolitikája. De amíg pl egy ország kvázi bármit blokkolni tud addig az EUnak se lehet. Szerintem még egy 80% túlnyomó többség is erősen necces.

    A bevándorlókra nagyon nagy szükség lenne nagyon gyors az elöregedés.
    pl mert friss. [link]
    vagy [link] általánosságban EUban ahol nincs bevándorlás ott azt a GDP nagyon meg fogja érezni és ahol erre még rájön, hogy pl kirovó/elosztó nygugdíjrendszer alapja ott 30éves távban óriási gondok lesznek a nyugdíjrendszerrel.
    Nem az a gond, hogy csecsen lógnak hanem, hogy nincs elég. btw ha vkit a csecs zavar akkor azt politikailag bármikor el lehet zárni. pl MOon éljen meg bárki 28.500Ftból meg cspből. Éhenhaláshoz is kevés.

    Klímaváltozásnál szerintem azért van hiszti mert úgy van leszarva az egész ahogy van. Fullba megy a greenwashing. Ha a klassszikus autóiparon múlna 30év múlva is csak belsőégésű motorok lennének. Közben a német zöldek legnagyobb érdeme, hogy nincs atomipar Németországban. Söté(zöld)ek és nem kicsit. Mindeközben elsikkad, hogy már most nagy gondok vannak és gigantikusak lesznek. Tény jelenleg még csak Romáig van van Afrika de lesz az 20-30év múlva MO. És felénk most még csak pár évente megy tönkre a búza/kukorica mert túl meleg van, nincs elég csapadék. Ehez képest 150éve a túl sok esőt minnél gyorsabban elvezetni volt a cél. És a folyamat még emberöltőre is baromi gyors. Teli vagyok fényképekkel 87-93 közt ahol minden évben nagyobb volt a hó mint én. Novemberben leesett a hó az autók letaposták és márciusban olvadt fel. Voltak évek amikor a falu kiásta magát a hóból. Én azon áltam a buszmegállóban minden reggel évi 4-5hónapot!!! 20-25év alatt megszűnt a tél MOon. De biztos csak hiszti az egész.

    "Hiszti+1": Ha ilyen ütemű lesz a változás és nem látom mért ne lenne akkor 25-35év múlva felénk is lesz nyáron Afrika. Hogy tartós 42 vagy rekord 48C azt nem tudom de a jelenlegi mezőgazdaságnak fixen vége. A velencei tónál se azért foguk sipitozni, hogy megdőlt a mindenkori rekord és 49cm hanem, hogy nincs. Akkor se ha belevezetjük a szenyvizet. És erős a gyanúm, hogy a Balaton is hasonló sorsra jut csak késve.

    @Shadowbull kb mint a kínai 996. Viszont ez nem csak fizuban üt vissza hanem szerintem egyik oka annak hogy pl SAP/ASMLen kívül nincs érdemi/TOP EUs cég ITben.
    Teszem hozzá MOon sincsenek jogaid, munkaidőkeret, hiába adózol k*sokat nincs érdemi EÜ, lerokkansz élhetsz 168.000Ftból, gyerekeidnek az oktatás szinvonala sokkal rosszabb mint USben... Szóval szerintem ami nálunk van az mindkét vonalon lose/lose.

    [ Szerkesztve ]

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Új hozzászólás Aktív témák