Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ge-rosz

    csendes tag

    válasz ABE #4019 üzenetére

    Üdvözlet!

    Másfél hete vásároltam egy Toshiba Satellite L40-17R tipusú notebookot...

    A kérdésem, és észrevételem nem egy új felfedezés (ahogy olvasgattam a fórumot), de még is szeretnék rá választ kapni, mert jobb "eslő kézből hallani", hogy mit is kell tennem pontosan... :U

    Szóval a probléma a melegedés...alapjáraton 55-60 fokos a proci, terhelés alatt pedig 70 körüli (CPU típusa : Mobile DualCore Intel Pentium T2330, 1600 MHz (12 x 133) )

    Nem igazán értek hozzá :B hogy most mennyin is megy a proci, vagy mi az a plusz terhelés ami miatt alapjáraton ilyen magas a hőmérséklet.

    Tudom már "lerágott csont", hogy mit is kell ilyenkor tenni (illetve, hogy kell-e egyáltalán tenni ilyenkor valamit)...

    de azért szeretném, ha "csak it, csak most csak nekem" :) felvilágosítást adna a valaki a teendőkről.

    (Vagy vissza kennene vinnem ahonnan vettem és pl. hűtőpasztát cseréltetni,(?) vagy ezt melegedési problémát meg lehet oldani "szoftveresen" is ? )

    A segítségeket előre is köszönöm ! :R

  • pszaby

    csendes tag

    válasz ABE #4019 üzenetére

    Lefuttattam egy nod32-es és egy Spyware Doctoros vizsgálatot és talált a nod 1 vírust amit kitörölt,ezen kívül a spyware pedig 2db aware vírust meg 1 db trójait. :(
    De sajnos ezekkel sem oldódott meg a problémám, lehet hogy újratelepítés lesz a vége! :(
    Amúgy manapság elég sokszor leállnak a dolgok hibákkal meg stb. ,szóval azthiszem széthullóban van a winfosom. :F

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák