Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tigerscorpio

    aktív tag

    válasz kavarc #2574 üzenetére

    Sziasztok, hoztak hozzám egy Toshiba Satelite Oro- Valami Régi Laptopot.
    1. Probléma--Nemtudok belépni a Bioszába, mert lelett védve anno . éás állitolag elfelejtették.
    2. Szétkaptam a Billenytyüzet alatt volt is kép Elem, egy nagyobb, és egy Kisebb. Gondoltam ezek a Cmos eleik, de nem, vagy nmetudom, mert kivettem, meg már orákra is, de semmi.
    Ugyanugy emlékezika jelszora.
    Aztán szétkaptam leguztam rola mindebKábel, Tápot, ami vol, de, se,hogy nemakarj elfelejteni a jeslzot. Lécci Segitsetek. Köszi...

    " A Pokol Üres, mert Minden Ördög a Felszinen Van" ****Eladó cuccaim a az adatlapom/honlap link alatt****

  • ABE

    őstag

    válasz kavarc #2574 üzenetére

    Hali!

    Memóriáknál pontosan arra kell ügyelni, amit említettél. Nekem 2db 1 Gb-os 533 Mhz-es Kingmax van, gond nélkül üzemelnek, és eddig nem is hallottam panaszt erre a márkára. Egy dologra figyelj még: lehetőleg 2 teljesen azonos modult vegyél, mert úgy a legkisebb az esélye, hogy bármi kompatibilitási gond lenne.

    Nem kizárt, hogy nem mindegyik A200 támogatja a dupla HDD-t. Egész pontosan mi a típusa (modellszáma) a tiédnek? Tulajdonképpen az alaplaptól függ, lehet-e 2 HDD-t rakni bele. Egy modellsorozat ugye kb. azonos házzal/felépítéssel jön ki, de a specifikációjuk más. Érdemes utánanézni a pontos típusnak, hogy létezett-e belőle gyárilag 2 HDD-s változat, vagy lehet-e utólag rakni bele. A Toshiba honlapján a Satellite A200-23W és a Satellite A200-1LA jelzésű modellekben van 2 HDD.

    A winchester-t takaró lap alatt kellene találnod a winchester csatolóját (lehet kicsit eldugva van a műanyag alatt), ha az ott van, akkor semmi gond. Egy dolgot felejtettem ki, hogy mi kell hozzá: egy kis fém tartó, amit a winchesterre kell csavarozni, hogy stabilan tartsa. A csatoló és a fém basszantyú kinézetét az első HDD-nél meg tudod figyelni.

Új hozzászólás Aktív témák