Aktív témák

  • Tom5

    addikt

    Aludtam egyet délután. A forma-1 mint már jóideje ismét nem érdekelt.
    Jóvolt ez a nyárzáró összejövetel. Beszélgettünk, iszogattunk és főzőcskéztünk. Első nap lecsó volt, másnap pörkölt bográcsban. Ezt nagyrészt én készítettem és finomra sikerült. Sajnos szombaton szar idő volt, de elvoltunk. Az iszogatás is jóvolt, de már nemolyan mint régen. Változnak az idők. Nem panaszként mondom mert jóvolt ez így, csak fura érezni, hogy ""öregszem"" már más (lenne) fontos mint pár évvel ezelőtt. Ma felkeltünk és igen hamar hazajöttünk. Páran maradtak még strandolni, nekem nemvolt kedvem. Pár napja rosszalkodik a hasam és nemjól alszom éjjelente. Most pár napig méregtelenítek, mert nemjó ez így. Holnap fél 3-ra megyek fogorvoshoz. Kíváncsi leszek mi lesz, ami fogamat kihúzott ott szépen gyógyúl az íny. Eddeig egy rossz szavam sem lehet az ellátásra, remélhetőleg ez így is marad. Vettem ma egy 8GB-os MicroSd karit a fényképezőmbe. 3K-volt itt helyben, egy forumtárs hozta. Szerintem megér ennyi. Így már 8MP-be kb 2000 fotó fér el, videóban meg 3 óra a legjobb minőségben. Jó kis gép, jól vizsgázott ebben a 3-napban. Könnyű kezelni, szép képet készít és az akksija is sokáig bírja. (igaz egy pótakksit is rendeltem, ami majd 2-3 hét múlva érkezik (3K)

Aktív témák