Aktív témák

  • Tom5

    addikt

    Mai délután: Újrahúztam a Win7-et. Szerencsére ismételten tudtam aktiválni. Progik feltelepítése után nekiálltam a tuningnak. Nagyon rosszul ment. Alapfeszen 3,0Ghz-en a proci stabil volt de a memória állandóan hibázott és kékhalálozott a gép. Sikerült párszor BIOS resetig eljutnom. Ekkor már nagyon ideges voltam. De jött a merész ötlet: BIOS frissítés. Ebben jóvagyok. Már sikerült egy lapot így elkúrnom. No de akkoris. Legújabb BIOS megkeres letölt. (mindezt elsőre a Gigabyte oldaláról). Giga frissitő progija Win alól elindít BIOS betölt, azalatt a 2 perc alatt leizzadtam kb 5mp-enként. De sikeres volt a művelet. Gép reset, BIOS-ba be. No lám, új funkciók. Azóta jelenleg Alapfeszen 3,2Ghz-nél járok és ezidáig egy kékhalál sem volt. Pedig nyúzom rendesen. Elvileg ennyit tud a proci alapfeszen, feszemeléssel 3,5 a vége. Kipróbálom majd de használni ígyfogom. Elég nekem bőven. Megvagyok elégedve a kicsikével.

    Holnap öreghegyi buli. Van egy baráti társaság akik szoktak ilyen nagyvolumenű házibulit tartani egy teljesen felszerelt garázsban. (bárpult, fotelek, fények, DJ, meg miegyebek) Oda vagyunk hivatalosak. Eddig 3x voltam mindháromszor igencsak berúgtunk, de jó bulik szoktak lenni Valahogy Siófokra nemvágyom, talán a tavaji rossz emlékek miatt...Valamikor megkell törnöm a jeget. Szerencsére sokan mondják, hogy menjek. Csak jólesz és megváltozik ez a rossz szájíz Siófokkal kapcsolatban. Reggel elmegyek még edzeni, aztán tuningolok kicsikét, pihenek és rákészülök az estére. Kb 7-8 fele indulunk.

    Megyek aludni. JÉ mindenkinek.

Aktív témák