Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    Foglalkoztat egy gondolat, már akkor is gondolkodtam rajta mikor még játszottam a játékkal. Érdekelne a véleményetek.

    Ugye a Season pass "Year One" kontentként van nevezve. Igaz lesz az több is mint egy év jelen állás szerint mire az összes ígért eleme megjelenik. De, szerintetek tervez ezzel a játékkal egy évnél tovább az Ubi? Vagy inkább majd bejelentik a második részt? Mert az tuti, hogy lesz, más városról.
    Én mikor még nyomtam is, és láttuk a sok balfaszoskodást a fejlesztők részéről, a sok elrontott update-et. Már akkor úgy voltam vele, hogy ezek annyira összekutyulták a dolgokat, hogy ebből sose fognak kikászálódni, és hagyni fogják az egészet a francba majd a második részt jobban megcsinálják, ha képesek ezekből a hibákból tanulni.

    Aztán most meglepetésként is ért, hogy kijöttek a PTR-rel (vagy PTS). Ez nagyon pozitív dolog. Csak kérdés, hogy mire mindent rendbe raknak lesz e elég ember aki játszik vele?

    És a bónusz kérdés. Mikor fogják a játékterületet bővíteni? Mert az szerintem nagyon nagyon kellene.

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák