Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • S e t h

    nagyúr

    válasz Madoc #591 üzenetére

    90 órám van a Breakpointban és messze nem fejeztem még be, csak tele lett a tököm a frakciós farmolással, messze színvonalon aluli húzás ez egy ghost recontól, akarom mondani ubisofttól.
    Most a div2-őt nyomom, egyelőre 15 órával, de ez is karcolni fogja a 100-at, az tuti.
    Engem szórakoztat, kikapcsol, de a rengeteg hibája ellenére egy barátomnak sem ajánlottam. Akit kielégít a játék az amúgy is meg fogja venni, de azzal nem értek egyet, hogy ne lehessen leírni a játék hibáit.
    A neten minden helyen megszólalhatnak pro és kontra, ez a hely miért lenne kivétel? Ha vki. ide akar jönni és tájékozódni az igenis lássa mire számíthat, de tovább megyek. Nem nagyon láthatsz nagyon pozitív jelzőt a játék vonatkozásában még a tulajdonosok részéről sem, ennek oka van.

    Az van amit duvi ír.
    Ez a játék cseszettül nincs befejezve, csak egy váz amit kaptunk, kong az ürességtől.

    This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

  • Puma K

    veterán

    válasz Madoc #591 üzenetére

    A játékosok a pénztárcájukkal szavaznak ha játékról és hardverről van szó.

    Ha te megveszel egy játékot adott áron, akkor leadtál egy szavazatot a kiadó és készítők felé arra, hogy a szóban forgó cím ér valamit azért a pénzért amennyiért kínálják.

    De ha te megveszed, pörgeted és rájössz, hogy ez így nem kerek, majd annak hangot adsz adott felületeken és azt más is elolvassa, akkor azok az emberek akik addig potenciális vásárlók lettek volna nem fognak szavazni az adott játékra a pénztárcájukkal, hogy ez így tök frankó még ilyet.

    Mert nem így van mivel nincs rendben az adott cím.

    Részemről az igazán vérlázító azaz, hogy nem azt ígérte az egyik Ubisoft-ot alapító név szerint Yves Guillemot, hogy bocsi srácok, akkor csúsztatjuk a most fejlesztés alatt lévő címeinket, hogy azok még jobbak legyenek mint a mostani hulladékok amiket másolunk már pár éve-évtizede _és_ hogy a meglévőket kalapáljuk helyre...

    Nem.

    Hanem már előre levetítették, hogy bocsi ne hari, a következő játékunkért amiért pénzt fogsz kiadni már tutira jó lesz becsszó.

    Nekem kb ez jött át, hogy hülyére veszik az embert és akik eddig meg pénzt adtak ki a 2 legutóbbi idei friss címeikért, azok meg le vannak tudva egy nem lesz akkora az idei nyereségük kijelentéssel...

    Csak azzal nem számolnak, hogy ha az emberek akikből megélnek hátat fordítanak nekik ilyen húzások után, akkor akár le is húzhatják a rolót.

    Mint ahogy csak a mai napon egy szépet estek a részvényeik ára a bejelentésük után:

    Ezeknek 2 ilyen cím és bejelentés után én nem adom meg a bizalmat a jövőben. Azaz tőlem pénzt nem látnak ameddig nem kapják össze magukat és valós tartalommal bíró játékot le nem tesznek az asztalra.

    Egy kis mellék ág, de számomra ezentúl a Rockstar lett az egyedüli kiadó-készítő akiknek bármelyik címükért vakon hajlandó vagyok pénzt kiadni elővételben és gépet fejleszteni, hogy az adott játékuk az igényeim szerint fusson.

    Mint ahogy a GTA V-öt megtudtam, hogy érkezik PC-re 2015. januárjában (amit aztán halasztottak áprilisig, hogy még tudjanak optimalizálni egy kicsit) így 2014 nyarának a vége felé a 0-ról építettem egy asztali gépet (280k Ft körül jött ki akkor) és vettem hozzá egy 32"-os LG 1080p@60Hz-ces tévét, mert hogy előtte pár évig laptopoztam... a laptop előtt meg volt egy elég jó asztali gépem csak érdekelt a laptopok világa így váltottam de közben meg változtak a dolgok és mobilisnak kellett lennem így maradt pár évig a laptop...

    Magát a GTA V-öt pedig elővételben megvettem, miután kiderült hogy csúszik 2015. januárjában és vártam április 14-ig amikor is megjelent. Majd ahogy játszottam úgy fejlesztettem az akkori gépet a mai formájáig.

    [ Szerkesztve ]

    "Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Új hozzászólás Aktív témák