Új hozzászólás Aktív témák

  • hdmi

    tag

    Sziasztok, hozzáértő segítségét szeretném kérni az alábbi problémával kapcsolatban:

    Egy ismerős megkért, hogy telepítsem újra a számítógépén az XP-t. Mindössze 3 mappa volt, amit meg kellett menteni, a többi adat nem volt érdekes. A 3 mappát egy hordozható Samsung HDD-re minden gond nélkül átmásoltam, semmiféle hibaüzenet nem volt. A számítógépen 4 logikai meghajtó volt, de a tulaj megkért, hogy csak 3 logikai meghajtó legyen. Újrahúztam a gépet ennek megfelelően és felraktam az XP Home-ot. Ezután vissza akartam másolni a 3 mappát a számítógépre, ebből kettőt visszarakott, a harmadikat nem, mert mint kiderült, a harmadik mappa titkosítva lett. A mappa neve zöld színű, s ha jobb klikkel bemegyek a mappa tulajdonságaiba, akkor látom, hogy a Speciális fül mögött, a tartalom titkosítása az adatvédelem érdekében be van pipálva. Az lenne a kérdésem, hogy hogy tudom megszüntetni a titkosítást, mert ahol a pipa van, az szürke színű, és nem enged hozzáférni, hogy kipipáljam. Hogyan állíthatók vissza az adatok?

    a pénz nem boldogit, csak amit veszel belőle

Új hozzászólás Aktív témák