Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • adrian360

    őstag

    válasz andras888 #4144 üzenetére

    Az én tippjeim mára :

    Van Gerwen M. - Hamilton A. H

    Gerwen iszonyatosan jó formában van, de botlott a múlt héten (5-3 ról zsinorban vesztett 4-et és lett 5-7) míg Hamiltonnak nem igazán megy a játék, minden meccsén vagy egy-két jó partyja, de összességében megérdemelten van csak a 7. helyen, és nem fog bejutni a top4-be. Sima H, neten hendivel is (kb 7-2,7-3)

    Wade J. - Whitlock S. H-D

    Wade tipikus jómunkásember, tud egy szintet, azt hozza minden meccsén, ha az ellenfél gyengébb akkor nyer, ha erősebb simán kikap. nem nagyon hoz bravúr meccseket, nincs 100 feletti átlaga, de mégis tudja tartani a lépést az élmezőnnyel. Whitlock nagyon gyengén kezdte a szezont, de az utóbbi két hetére nagyon felpörgött hozta meccseit (némi szerencsével) Én úgy érzem nála már késői a hajrá, nem jut tovább, de biztos küzdeni fog, soha nem adja fel. Szerintem a nap legszorosabb meccse lesz, 7-5 vagy 6-6 lesz.

    Thornton R. - Taylor P.V

    Szerintem Taylor behúzza, az utolsó két meccsén már jól játszott, mintha túl lenne a mélyponton, míg Thornton eléggé hullámzóan teljesít még a meccseken belül is. Thornton az évad elején teljesített jól, sok meccsén hozta a meglepetés ember szerepét, de azért kezd fogyni a szerencséje. V (kb 4-7)

    Van Barneveld R. - Lewis A. H

    Barneveld jó formában, Lewis gyenge formában, ráadásul már tuti kieső. Egyértelműen a holland a favorit,
    Itt sem lenne meglepő egy nagyobb arányú győzelem, de a megérzésem alapján lesz pár szorosabb party, így 7-5, 7-4 lehet a vége.

    Wade J. - Hamilton A. H

    Fentebbiek összegzése alapján ezt is hoznia kell Wade-nek, ráadásul ha Hamilton bukja az első partiját biztos kieső és szétesik, míg Wade akármi lesz is küzdeni fog a pontokért. H (7-4)

  • WaterWave

    veterán

    válasz andras888 #4204 üzenetére

    majdnem megcsípte
    gerwenre kiváncsi leszek:)

    • PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

Új hozzászólás Aktív témák