Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • yogibear

    addikt

    válasz #86564352 #165717 üzenetére

    Hétvégén így állt fel a Bayern eleje:
    Ribery - Müller - Robben és előttük Lewa...
    Ancelotti az egyenlítő gól után lecserélte a két R-t, nem értem miért, nálam pont ők, akikkel még lett volna esélyük nyerni... Okés, Jamesszel nincs bajom, de 5 perc alatt ő sem képes csodákra...
    Azt nem tudom, hogy a PSG-ben volt -e már egyszerre a pályán a túlértékelt Mbappe, Cavani és Neymar...
    Hétvégén mindketten betliztek, majd ma kiderül melyik hosszabb távon...
    Bár azt is hozzá kell tenni, hogy tavaly a BM 2 zakóval abszolválta a csoportkört: idegenben kikapott Rosztovban és at ATMA-nál is, az Atletico a 2. fordulóban verte otthon, a Rosztov meg az 5-ben, igaz utóbbinál már a tovább jutás megvolt, ha jól számoltam az orosznak volt 1 pontja, a BM-nek meg 9, két fordulóval a csoportkör vége előtt, szóval egyrészt belefért bőven a vereség, másrészt meg jól jött az a 15-ös oddsért kapott rengeteg zseton a németeknek, ;]
    Nem mondom, hogy nem kaphat ki, de nálam a Bayer akkor is esélyesebb...
    A Barca meg a Roma adott, ha bármelyik kikap, az a 7,5 vagy 9,5-ös odds miatt lesz...

    Még akár a MU is nyerhet, az oroszoknak sok veszítenivalójuk nincs, elkapták az amúgy bajnokin bundás Benficát idegenben, innentől már kb elég ha otthon is verik őket meg a Baselt és a 2. csoport helyezés tuti, ha a MU-tól oda-vissza kikapnak, akkor is... ha meg a Baselt is verik idegenben is, annál jobb nekik...
    Ha a CSZKA elkezd menni előre, minden mindegy alapon, simán kikaphat... ha egy pontra hajt, akkor is...
    Mondom, nekik tök mindegy a MU elleni meccs, a másik kettő ellen kell a kb 9 pont a 2. helyhez, abból 3 már megvan...

    Juve adott, az oddsa is annyi...
    Anderlecht - Celtic bármi lehet, egyikük lesz a 3. EL-es helyezett...
    ATMA - Chelsea szintén 3esély, bármi lehet...
    Basel - Benfica dettó...

    „Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

Új hozzászólás Aktív témák