Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    Jól érzékelem hogy Wolf Armor mellé nem igazán van értelme a Bear kardokon kívül mást használni?!

    Tegnap sikeresen összeraktam/felvettem a Mastercraftedet, medve iskolás kardok 75% crit bónuszosak, skillem is van crit esély/mérték növelésre.., Griff/Wolf kardok egyszerűen labdába sem rúgnak mellettük.
    Griffek nem lennének rosszak de ahhoz már gear is dukálna a Jelbónuszok miatt, a Wolfok pedig olyan semmilyen se..

    Az NG+ dologgal kapcsolatban egyébként újat mondtatok pár napja, egyik szemem sírt a másik nevetett, nagyon megörültem neki hogy van ilyen lehetőség is, ugyanakkor a játék egy idővámpír, a rosszabbik fajtából, alig lehet abbahagyni ha az ember elkezdi, szóval ez az NG+ ez utóbbi szempontból.., dráma. :O ;]

    Kíváncsi vagyok mit fogok tudni átvinni, lassan kezdődik a végjáték, HoS küldetések még megvannak, azokat letolom és ránézek az NG+ra, jelenleg 34es vagyok, rengeteg pénzel amit nem igazán tudok hol elverni, bár ahogy olvastam a "rúnamíves" majd segít ebben.. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák