Aktív témák

  • james001

    veterán

    válasz james001 #9 üzenetére

    Na de mégis írok! Visszahúz ide a szívem :D
    Eszembe jutott hogy még anno régen toltam egy fps játékkal,a neve Black volt nemes egyszerűséggel. Bakker az a játék volt az IGAZI fps gamma,miután kijátszottam easy-n (LOL),sikerült nagy nehezen az összes többi nehézségi fokozaton is. Easy-n is dög nehéz volt! A fegyverek marha jók voltak,kedvencem a kis ezüst UZI volt,aprítottam mindenkit vele. Hát igen még akkoriban jó kis játékok készültek... Nem mondom azt hogy manapság nem,de valahogy az akkori játékoknak volt "feeling-jük",és nem csak arra mentek rá a készítők hogy a grafika tűéles legyen meg kimásszon az emberke a képernyőből,hanem magára a játékmenetre,a szórakozásra. Manapság ez már hiányzik sok játékból,mindig csak a grafikára fókuszálnak. Igen az is fontos mert kell annak is szépnek lennie de nem csak azzal kell foglalkozni,minden mással is. Ilyenkor jön az be hogy bárcsak lenne Black 2,meg új Soul Reaver,meg stb. de sajnos ha csinálnának is folytatást nem biztos hogy olyan nagyot ütne mint amilyet a régiek. Meghát a legtöbb fejlesztőcsapat már nincs is meg mert vagy megszűntek vagy felvásárolta őket vmi pénzes cég,lásd Eidos,Midway...
    Mondjuk ezt hiába írom itt le,csak magamat frusztrálom ezzel,ugyanúgy nem lesz semmi,csak jön majd egy Call of Duty 89 meg Need For Speed 56 ami marhára uncsi lesz.
    R.I.P.

    "The stars have died and the heavens go up in flames"

Aktív témák