Új hozzászólás Aktív témák

  • Anonymus23

    veterán

    válasz #75376384 #7822 üzenetére

    Az egyik ilyen Div2 database készítőnél rákérdeztem, hogy van-e esetleg neki infója, hogy hogyan is működik a roll az egyes gear elemeknél (mik az egyes maximum értékek az attribútumoknál), és érdekes dologra hívta fel a figyelmemet, azaz:

    @Anonymus23 No, that attribute system works in a complicated way where a higher roll on one attribute would mean you have to have lower on another, each piece has a budget in a sense, and that budget is split between armour and attributes. This system looks to be currently under the microscope on the PTS, so could be changing in the next update, I'll be looking in to it more then for the website

    Így nem is nagyon fog kiesni a szuper gear maxos értékekkel, illetve nem is tudod a rajta lévő alacsony értéket kimaxolni teljesen (ezért van akkor a cap egyes rollok esetében).

    A Div1 optimalizáció után ez kissé kellemetlen érzés, nem mondom, hogy nem lehet megszokni, de a loot ezzel együtt még jobban "randommá" lesz, azaz még véletlenül sem lesz fullos lootod :)

    ;) - The Power of the Light Side

Új hozzászólás Aktív témák