Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • centrino

    aktív tag

    Elsőre idegesítőnek/túl stesszesnek tűnt a liga rendszer (minél rövidebb idő alatt pályákat megcsinálni), de kezdek rákapni az ízére.

    Alapvetően inkább lassabb, megfontoltabb stílust szeretem, ehhez igazodnak a buildjeim (Pestilence, Perfect Braced, Composure, Sawyers, Contractor - DoT build) & (A8, Chainkiller, Vigilance, Mantis/Bakers Dozen - Sniper build) & (szokásos assault turret, striker drón Tech Support, Kinetic Momentum, Surge, Harmony skill build)

    Nem igazán szeretek kapkodni, rohanni, de kipróbáltam ma a Washington Hotel missiont (hard fokozat liga időre) a Pestilence build-el és lett egy laza 9 perc. Végre újra egy kis izgalom, adrenalin löket :D Legközelebb Bullet King-el nyomom, lehet még lefaragni az időből simán. Lincoln Memorialt szoktam "farmolni" heroicon ha jó a targeted loot, ott ugyanezzel a pestilence build-el tiztenpár perc alatt már rutinból megvan. (tudom a profik 5 perc alatt végzenek heroicon)

    Liga "speedrun"-okhoz (Hard és Challenging nezézségűek ezen a héten) mi lenne egy ideális build?

    Hunters Fury/Memento/Intimidate/ Lady Death vagy Chatterbox és The Mop és végigrohan smg-vel az ember?

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés