Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • reznor

    csendes tag

    válasz tbela #18 üzenetére

    Szia!

    Én kb. 4 hónapja vettem egy 19''-ES BenQ T903-at. A garanciapapírra 5 év teljeskörű és pixel gari van pecsételve. Ára 93.000 Ft áfával. Ennyit fizettem érte. Auchan-ba vettem. Ez elég meglepő volt. Ált. ilyen helyeken nemhogy monitrot nem veszek, hanem még egy USB kábelt sem... Most mégis megtettem. Pixelhiba nincs, vagy nem látom, folyamatosan használom, nekem bejön. Kontrasztarány: 1:450, ami átlagos, idő: 12ms, ami átlagos, de nekem kiválóan bevált. Mondjuk nem kvékezek annyit. Inkább archicad meg tervezési melók, ahol a vékony vonalakat bámulom és huzpgatom napi 10 órában. Eddig nem volt egy rossz hangja se a kijelzőnek.

    Én elégedett vagyok vele mindeddig. 1280x1024 max felbontásra képes, asszem 76 Hz-en, de tökmindegy hogy milyen frissítésen hajtod, mivel ez nem crt. Nem bántja a szemem ugyhogy ha jól tudom most 60hz-en hajtom, nem vettem észre semmiféle különbséget. Nekem bejött. Fényerő 250-300 ccd között. Elég ahhoz hogy láss. Nagyritkán, ha fps van kezem ügyében, nem láttam tükröződést, vagy szellemképhez hasonló jelenségeket. Színei nagyon tetszenek. Erős masszív színei vannak. Pl.: sárga lila meg mindenféle virágokat fényképeztem és nagyon jól kijön az erős színtől a pasztelig minden.

    Ajánlom mindenkinek, nekem bevált. Aztán lehet hogy csak mákos voltam, de nagyon.

    Samsung még nem lehet egy rossz választás és az Eizo sem. Hm. Ezek ilyen 1:750-es kontrasztarányokat tudnak. Beszarás szép képük van. Vadállat. Ha sok pénzetek van, azt vegyetek. Ez utóbbi állításért persze nem vállalok felelősséget, mivel én még nem használtam ilyet. Csak élőben láttam a dolgot.

    üdv. és remélem tudtam segíteni.

Új hozzászólás Aktív témák