Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • yolti

    csendes tag

    válasz neduddki #22 üzenetére

    1 pixelhibának álcázott légyszar nekem is volt a monitoromon :) de sajnos van másik 2 hibás pixel vagy alpixel. :((( :(( :(

    Sajnos én nem vagyok profi monitortémában ezért kérem a segítséteket. Tegnap vettem egy 19''-os SyncMaster-t és a bal felső, meg a jobb alsó sarkában van 1-1 hibás pixel. A balfölső csak akkor látszik, ha valami barna árnyalatút kéne kirajzolnia. Ilyenkor a hibás pixel kéken világít, vagy csak kéken pislog egy kicsit. Ez alpixel hiba ? A jobb alsó pedig pont a windows-os tálca fölső peremén látható, de csak kb 40 centiről vagy még közelebbről. Ez úgy tűnik, mintha csak félig lenne sötét, de észrevehető. Igazából egyik sem zavar, csak maga a tudat, hogy itt van egy közel 100ezres monitor 2 hibával.

    A kérdésem, hogy a Samsung csak az első 3 napban cseréli az ilyen típusú hibát vagy bármikor a 3 év alatt? (Mert nekem most elég macerás lenne visszavinnem a pesti üzletbe, innen Ceglédről :O )

    És ha most a 3 napban nem sikerül kicseréltetnem, akkor milyen gyorsan fog megjelenni a többi pixelhiba vagy ez abszolút random bármelyik monitor esetében? :F Tehát, teszem azt, kicseréltetem és lehet, hogy az 5. napon megint pixelhibás lesz az új monitor ? :F

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák