Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KKrisz79

    csendes tag

    Sziasztok!

    Szemüvegtörlő kendő, semmi más!!!! Ezt is csak szárazon!
    Nekem LG led tv-m van és mivel nagyon féltem, mert gyönyörű képe van, vettem hozzá hama márkájú speciális gélt amihez volt törlőkendő is... nos, mondanom se kell olyan maszatos lett, hogy azt hittem a guta megüt!
    Agyaltam vajon mit csináljak, nem mertem hozzá nyúlni semmivel... olvasgattam a fórumokat, főként ezt!
    Érdeklődtem ott is ahol a tv-t vettem...
    S végül ami leginkább tetszett s amit ki mertem próbálni az a szemüvegtörlő kendő volt... úgy tűnik jó döntés volt! :) Egyébként OFOTÉRT-ban vettem 690 forintért s tökéletesen el tudtam vele tüntetni a maszatot a képernyőről, olyan lett mint amikor elhoztam a boltból!:)
    Amúgy a csaj is azt mondta, akinél a kendőt vettem, hogy ő is ezzel törölgeti a led tv-jét!:)
    Ennyit a méreg drága, közel 2 ezer forintos speciális gélről és kendőjéről!!!
    Végre megnyugodtam, újra szép a képernyőm!!:)
    Még annyit, hogy alkoholt semmi képp se használjatok!!!!!
    Egy előttem szóló is írta, s valóban árthat a panelnak s a fényvisszaverő rétegnek!!!
    Amúgy szerintem a LED és Plazma tv-ken jobban meglátszik a maszat, a folt mint az LCD tv-ken, viszont véleményem szerint szebb és élesebb a képük!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák