Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • refruit

    csendes tag

    Alkohollal SEMMIKÉPP!!! Én megszívtam kicsit, nem tetszett a tükröződés elleni bevonatnak, igaz csak egy kis helyen akartam egy millis koszt eltávolítani propanolos kendővel, helyette lett egy 2 centis..., igaz, hogy csa akkor látszik, ha erős lámpával közvetlenül rávilágítok, de így is zavar :) na minden, szal alkohollal semmiképp se, tényleg igaz, hogy szétmarja :/

  • refruit

    csendes tag

    Nézzétek mit találtam:
    http://www.prad.de/new/monitore/shownews_faq25.html

    Bocs, nagy része németül van, de ha vki kéri, majd lefordítom esetleg.

    Nagyszerű az ellentmodás a gyártók közt: egyik buzgóz állítja, hogy jó vmi gyenge mosószer + víz a TFT-re, másik meg óva int tőle, hogy vízzel SOHA.
    Egyik kifejezetten tiltja az alkoholt, másik meg épp ezt ajánlja, egy kis isopropyl alkohol the best way. Kösz, nálam kicsit feloldotta a tükröződésgátló bevonatot...

    Nemtom, kinek milyen van, s miylen hozzá a használati utasítás, de az enyémben az általános hülyeséggel beérték, ami a tisztítást illeti. Pedig sztem illene konkrétan leírni, hogy mi a túróval lehet ez a szart tisztítani, nem csak azt, hogy tisztítószerrel, kész röhej, azt se lehet tudni, milyen anyagokkal vonják be, mi mivel lép reakcióba esetleg.
    Komolyan, akár be is lehetne perelni őket, hogy nem tájékoztatták a vásárlót megfelelően. A gyenge isopropyl oldat nem számít erős oldószernek, mégis káros... szal akkor hogy is van ez?

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák