Új hozzászólás Aktív témák

  • Loha

    veterán

    Voltam ma fent vagy egy órát, és ennyi idő alatt nem tudtam összehozni egy jó rendőrös üldözést sem. Hiába láttam mindig a max. 8 játékost, mindig csak az MI rendőrök üldöztek, és azt nem hiszem el, hogy senki nem akart volna elektrosokkolni... :)
    Egyébként ha összejön szerintem marha nagy fun, ha 6-8 játékos elöl kell menekülni... :)

    Billentyűzettel már irányítható a játék, még mindig nagyon messze van a TDU1-es irányítástól, de már lehetséges... ;] Egyébként nem értem, hogy ezt hogy lehetett elszúrni, amikor már meg volt rá a tökéletes recept... :(

    Az autók viselkedése javult, de még mindig fura.
    Én vhogy 50FPS körül is keveslem a sebesség érzetet még a Ferrariban is hiába megyek 300-al, és persze bármilyen kis hibára elveszti az ember az irányítást, mert szerintem továbbra sincs semmilyen formában figyelembe véve a levegő áramlása, tehát 300-nál sem termel semmilyen leszorító erőt a California, pedig a valóságban ilyen tempónál kb. tudna fejtetőn is menni... TDU1-ben is ez volt, hogy olyan 200-250-ig egész jó az autók viselkedése, de afölött egyre inkább eltávolodunk a realitásoktól... :(

Új hozzászólás Aktív témák