Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pierre75

    senior tag

    válasz Mathiask #1723 üzenetére

    Az a baj, hogy én még nem láttam a pontos szabályt, vki idézte vhonnan egy topikban, az kellően homályos volt, hogy a szervezőre bízza.
    Olyan érveket hoztál, amelyekkel abszolút egyet is tudok érteni. Csak éppen azon az US openen történt az, ahol pár évvel ezelőtt Szerénke Williams és testvérkéje párosban azzal szórakozott, hogy aki előző napon kiverte egyesben, kilője. Meglepő módon az nem zavarta a szervezőket.
    Visszanézve az ütést, én nem éreztem szándékosságot. Büntetni kellett, de nem azonnali kizárással. Ez nem Shapo esete, aki félpályáról izomból kilőtte a vezető bírót. Írom ezt úgy, hogy a rácnak bőven vannak húzásai, amiért kritika érheti.

    #alázógyík
    Mladenovic összejárt Paire társaságával, majd Paire pozitív mintát produkált. Vagy hagyják csámborogni a franciákat, nem tudva hány lappangó és ezzel kockáztatva további fertőzéseket.
    Amúgy őszintén a női párosnál több a labdaszedő, mint a néző. Babos előbb kitwittelte, hogy el se megy, mert vírus stb aztán segget csinált a szájából. Most meg a konyhában sírdogál. Kutyát nem érdekli.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák