Új hozzászólás Aktív témák

  • joergie

    őstag

    GYerekek, elég termékenyek voltatok. kértem a topikról értesítőt, és minden egyes hsz-nél jön egy e-mail. ez az időszak pedig pont egybeesett a nyaralásom időpontjával. gondolhatjátok hogy kiborulta, mikor megnéztem mobilról hogy 30nál több új e-mailem van :D A hét leteltével 60nál is több lett :D na mind1. csak az értkesebbeket nehezebb volt megtalálni :)

    Érdekes amúgy, hogy sehol sem írják, hogy a vereség előtti napon Nadal és Djokovics vérremenő 4 órás meccset játszott, nyilván ezért kapott ki Nadal, nem azért mert Federer megemberelte magát, bár nyilván végig kellett játszani a meccset. Murray úgyis ott veri meg Federert ahol akarja :))
    Áginak nagyon össze lett rakva a játéka, jó volt nézni. Pont azt a két szettet nem láttam, amikor összeomlott a játéka Mauresmo ellen. Én Cibulkova meg Ivanovics játékát szeretem a jányok közül :)
    Sharapova meg most játszik először a sérülése után. Azt azért megemlíteném, hogy 17 évesen volt ő világbajnok, és azért az nem kis teljesítmény. Kurnyikova top10-ben se volt. Dementieva meg egyszerűen bűnranda :DDD De ha szemet kell legeltetni, akkor nekem Mirza és Kirilenko a favorit ;]

    Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

Új hozzászólás Aktív témák