Új hozzászólás Aktív témák

  • Kelecar

    aktív tag

    válasz zseko #1114 üzenetére

    Ennek nem itt a helye de ebbe közbe kell szólnom. Én is kütyümániás vagyok, dolgoztam is a Telekomnál mint mobiltudós így elég sok telefon megfordult a kezemben. Az előző telefonom Samsung Galaxy Note 4 volt amit bár nagyon szerettem 3x kellett gariztatnom. Mind3x cserélték 2x refurbished telefonra végül csereigazolással egy vatta újra. Az sem bírta sajnos egy évig, alaplap hibás lett. Akkor kellett vennem gyorsan egy telefont és mivel nem volt tervben csere olcsón akartam megúszni ezért vettem egy Xiaomi Mi Mix 2-t ami bár a többi flagshiphez képest olcsó, a Xiaomi-nek a legdrágább és legprémiumabb készüléke volt. Előtte is csak jó tapasztalatom volt a Xiaomi termékkel, de mióta használom le van esve az állam, hogy ilyen jó hardvereket ilyen jó anyaghasznalattal ilyen szép design-ban össze tudtak rakni, ráadásul nevetséges pénzért. Persze megvannak a maga hátrányai de maga a készülék kifogástalan. Szóval ennyit a csájna telefonokról. Vannak amik valóban gagyik, de a Xiaomi egy prémium márka aminek már igen jelentős a piaci részesedése, de szerencsére még nem szálltak el az áraik úgy mint minden más gyártónak. Remélem így is marad :)

Új hozzászólás Aktív témák