Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Outlander

    őstag

    Üdv.

    Azért nyitottam a topikot, hogy megosszuk egymással a tapasztalatokat, E híres neves csodás szervizről...(ne csak az adott típusú topikokban "siránkozva")
    Elsőre elég ha belinkelem a Facebook oldaluk, már az is elég beszédes.

    Bár egyik Mobilszolgáltató sem említi meg, de a telemaxnak van egy online rendszere, ahol lehet követni a telefon állapotát, a telefon IMEI száma és a szolgáltató által adott munkalapszám segítségével

    Na most erről nem kívánnék bővebben beszélni, 4 kép lelhető fel itt, a telefonról előlről-hátulról, valamint a munkalapról és a garancialevélről 1-1 kép, illetve egy kép "Javítás alatt" homokórával.

    Senki ne éljen álom világban, nem kezelik hímes tojásként a telefonod...

    Beleteszik egy kifliszacskóba és csókolom... bár ez még talán semmi ahhoz képest amit kap(nak) bent a "szervizben".
    Remélem, mindenki elhiszi, hogy egy fóliázott és tokban hordott 6 hónapos (ebből kettőt szervizben töltött) telefon nem így néz ki alap esetben.

    Nekem a jelenlegi csoda jó telefonom négyszer fordult meg náluk, minden egyes alkalommal nem csináltak semmit sem, illetve de, sztem fociztak a telefonommal... viszont mindig bent is volt a majdnem a hatályos 30 napig.

    Visszatérve az online követő rendszerre, mindenki azzal kezdje mielött beadja a telefonját , hogy ő is fényképezzen (lehetőleg valami aznapi újsággal), illetve ha beérkezett, innen is töltse le a képeket a késöbbi vitákhoz még jól jöhet. :)

    Ha "kész" a telefon, akkor a "Javítás alatt" -i kép átváltozik egy pdf munkalappá, ezen feltüntetik, hogy mit csináltak (állítólag) a telefonnal és hogy milyen cikkszámú dolgokat használtak fel hozzá.

    Aki a Fogyasztóvédelemhez fordulna, az készüljön fel, hogy nem 1 futó akta van róluk, szóval itt nem 1-2 nap lesz a dolog...

    Összességében nem értem, hogy hogyan lehet egy ez Certifikált szerviz, és hogy nem cserélték még le őket a mobilszolgáltatók, gusztustalan cég.

    Work until You no longer have to Introduce Yourself.

Új hozzászólás Aktív témák