Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • magedla

    tag

    Sziasztok!

    Tanácsot, segítséget szeretnék kérni, ez az első lapos TV-m. Én is beléptem a klubba egy 55C728-assal, 3 napja jött meg, most lett időm tesztelni. Teszthez ezt a videót találtam itt a fórumon, Vhiktor fórumtárs jóvoltából (köszönet érte :R). Még a végleges beállítást kell este megcsinálnom a másik útmutató alapján. Nem tudom, van-e egyéb teendő a beüzemelés után.

    Teszt közben szürke árnyalatoknál látok két négyzetet (középen és bal fent a sarokban) és egy furcsa foltot középen a négyzet helyén egy másik szürke árnyalatnál.
    Illetve találtam szerintem két halott pixelt (fekete pötty, fehéren, pirosan, sárgán, zöldön látszik, egyik kisebb (1 pixel talán), a másik nagyobb és középen van).
    A képek nem adják vissza, pedig nem krumplival fotóztam, lehet, hogy éjszaka kell ezt csinálni, hogy a fények ne zavarjanak be.

    Nagyobb pixelhiba (?) a képernyő közepén

    Kisebb pixelhiba (?)

    Kis négyzet a TV közepén fent, csak az egyik szürke árnyalatnál látszik

    Egy sötétebb szürke árnyalatnál, ugyanott ahol a négyzet egy ilyen fura koordináta rendszer forma

    Két pici sérülés (?) a szálcsiszolt alu kereten fent:

    A kérdésem az lenne, hogy Ti visszaküldenétek-e 14 napon belül elállással vagy ezek teljesen elfogadhatóak és hibahatáron belül marad?

    Köszönöm előre is.

    True victory is victory over oneself

  • magedla

    tag

    válasz Eagl3 #12309 üzenetére

    Köszönöm a választ. A csomagolás teljesen makulátlan volt, minden élen fólia, semmi nem tűnt újraragasztottnak, illetve az alkatrészek, csavarok, távirányítók csomagolása is egaránt gyárinak tűnt.
    A kosszal az üveg mögött egyetértek, mert a nagynak szabálytalan a formája. Melyik a nagyobb gond, a kosz vagy a felhősödés vagy a fizikai sérülés a kereten? Melyikre hivatkozva álljak el a vásárlástól? Vagy 14 napon belül nem is kell indokolni? Egyébként mit adnak vissza ilyenkor: pénzt vagy utalványt? Euronics-nál vettem a 220 ezres akcióban. Vagy kérhetek egy másik példányt tőlük? Minden tanácsot szívesen veszek, nem csináltam még ilyet. Köszönöm.

    True victory is victory over oneself

Új hozzászólás Aktív témák