Új hozzászólás Aktív témák

  • ledgeri

    nagyúr

    Ezt, ezen is a gammát megnézve, míg egy dell u2311h szép szürkét mutat, 2.6-nál átbukó betűkkel, DVI-on, addig egy "csak legyen, de 2.0 van ráírva" hdmi kábellel a tv (32s5400af) aranyos-sárgás háttéren fehér betűket.
    Panel tulajdonság, panel hiba, kábel gyengeség? egy 1060-on fut, pc-re kötve.

    Eegyébként is sajna még a legmelegebb fehéren is sokkal kékebb, mint a 11 éve kalibrált IPS, bár annyi ideje nézem azt is...De az úgy "ok minden és mindenki" a fotókon amiket én csináltam, és visszanézek, ez meg "senki sem volt a napon egy ideje...". A magenta is lilás, a cián világosabb, a kék picit hupikékebb...

    Emellett ha nem vagyok képernyő előtti képernyő alapú hasábban a kép már színveszít, és világosodik. Tudom, kéne kalibráció, ez azt is, hogy azt majd később illene.

    Az ufós cucc is csúnyább utánhúzást mutat.

    Gépem nincs fotózni, kábelhez nincs tudásom, ha azon múlna... Ez az árkategória ilyen? Ez a paneltech ilyen?
    Van valami olyan oldal, ami step by step-es kb szemre kalibráláson végig visz, mert legalább azzal megpróbálnám... Eszközre 20-50+%.át, kalibrálásra 10+ százalékát nem nyomnám el...

    // #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

Új hozzászólás Aktív témák