Új hozzászólás Aktív témák

  • Louro

    őstag

    Felháborodtok a netes társkeresésen, mentek az életbe, ahol meg azt tapasztaljátok, hogy külsőleg jó a személy, de amint 5 percet beszélgettek, kiderülnek dolgok, levontok következtetéseket és inkább hagyjátok. Elment idő, pénz, bár nem sok, de akkoris elment. Szerintem a net ebben előnnyel indul, hisz mindenki írhat magáról és ott sokminden meglátszik. Nyelvtani helyesség, megfogalmazás, miegymás és kép is akad, többször több is. Aztán 2-3 levél váltást követően a találkozáskor már tudtok miről beszélgetni (szerintem).

    Igaz az én legutóbbim is az életből ismertetett meg, szinte filmbeillően, hisz a piacon mindketten megfordultunk, beszédbe elegyedtünk, kiderült, hogy 4 háztömbnyire lakunk egymástól, csak hát kellett egy kis idő, mire kiderült, mégse ő az, akit kerestem, még ha jól is néz ki. Az életben pedig az a jó szerintem, hogy ott egyből látod a külcsínt és nem egy felturbózott kép, nincs egy nyájas szöveg, hanem egyből láthatod és hallhatod a másikat. Szerintem egyiket se kell kizárni, mert mindkét "vadászmező" jó terep ;)

    Vakvágány meg mindig lesz. Csak próbálkozni kell. Aki meg nem próbálkozik, igaz nem is csalódik, de nem is talál rá arra, akivel boldogan élhet tovább.

    Jah és cigi nálam is kizáró ok. Bulik nem annyira. Menjen csak a barátnőivel amerre szeretne, de nem kell feltétlenül minden hétvégén mennie. Zeneileg szerethet felőlem bármit, mert eléggé sokmindent szeretek, inkább engem viseljen el e téren, mert nálam hangulatfüggő, hogy opera vagy rock vagy rave szól :D Az iskolázottság meg szerintem elég érdekes téma. Volt már olyan diplomás barátnőm, aki az élet minden területén ügyetlen volt és a legutóbbi meg csak szakmunkás és egy érettségivel olyan talpraesett, hogy büszke voltam rá.

    Mess with the best / Die like the rest

Új hozzászólás Aktív témák