Új hozzászólás Aktív témák

  • GEPESZ66

    veterán

    A héten megszereztem Németországból az FSP SAGA 450P táphoz a gyári Yate Loon ventilátort.Elvittem a tévészerelő ismerősömhöz, hogy berakjuk.Kicsit bonyolítottam a dolgot.Nem akartam a régi ventilátor vezetékét elvágni, s ráforrasztani az újat, hanem a nyákból lett leforrasztva a régi, s így berakva az új.Ha ilyen problémám lesz legközelebb, akkor lehet, hogy csak a kábelt csípem el.Az új ventilátoron 3 vezeték volt.A harmadikat rövidre vágtuk, s zsugorcsővel bevontuk.Egyik ismerősöm azt mondta, hogy miért nem próbálkoztam először a szilikon zsírral.Azt mondtam neki, hogy a fórumon többen írták, ez csak 1-2 hónapra oldja meg a problémát.Egyébként tegnap óta szép csendben dolgozik az új ventilátor.A szereléskor annyi problémám volt, hogy a tápegység csatlakozójáról, amivel az alaplapra csatlakozok, a biztosító pöcök letört.Gondolom, mivel nem cipelem a gépet ide-oda, nem jelent ez problémát, így is megfelelően szorol az aljzat az alaplapba?Amikor visszadugtam az alaplapba, elég szorosan men bele az aljzatba.

Új hozzászólás Aktív témák