Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • priti

    addikt

    Nincs valaki benne véletlenül komolyabban ebben a t-online-os témában?

    Az a szitu, hogy az otthoni netem még axelero-val indult, de a történelmet kihagyva ott tart, hogy pár éve költözéskor lemondtam a régit és rendeltem egy újat, mivel teljesen logikátlanul így nemhogy nem kellett fizetni az átkötési díjat, de nagyobb sávszélt kaptam ugyanannyiért, és még az első 3 hónapban fizetni se kellett a havidíjat, viszont azóta is 10500Ft-ért kapok 400kb/s letöltési sebességet, ami mára már elég gyengusz. Viszont a munkahelyem fizeti a havidíjat juttatásként és emiatt nekem nem baj, hogy lejárt a hűségnyilatkozat. Azt sejtem, hogy akkor olcsóbb lenne, ha újat kötnék, de nem akarok újat kötni, újabb hűségnyilatkozatot aláírni, mert nekem tök mindegy mennyit fizetnek ki helyettem és nem tudom meddig lesz ilyen juttatásom Gyurcsóti programjait nézve, de ha nem lesz akkor viszont inkább mobile internetre állnék át, ezért nem akarok kábeles hűséget, viszont az most sem mindegy, hogy mennyivel töltök le.
    Nem lehet valahogy elérni, hogy azt a szolgáltatást kapjam, amit kifizetek? Csak mert mára ugyanennyiért nagyobb sávszélességet ad a t-online is nem? Vagy akinek már régen lejárt a hűségideje az le van szarva? Ez a lényeg tömören? Hogy van ez gyerekek?

    Hardverlesen

  • priti

    addikt

    válasz petne #1019 üzenetére

    Ezt néztem én is, csak itt van egy ilyen, hogy

    *Akciónk csak azokra a lejárt hűségnyilatkozattal rendelkező ügyfeleinkre vonatkozik, akik újabb egy éves hűségnyilatkozatot vállalnak a meglévő csomagjukra.

    Na most hűség nélkül én a 4-es csomagot kapom 10500Ft/hó-ért azóta is, szóval majdnem dupla áron a kérdés csak az, hogy ez az "akciós" 8 megás csomag, ami egy éves hűséggel 8900Ft/hó az belefér e nekem a 10500Ft-os havidíjba úgy, hogy nem kötök hűséget, azaz, hogy kérhetem e én azt, hogy ugyan már szíveskedjenek már megemelni végre a sávszélemet, vagy nem, mivel több nem lehet a díj, mert a juttatás az előre le van játszva, ha kevesebb lesz hűség nélkül a 4 megás díj azzal én nem nyerek semmit, csak a munkaadóm jár jobban és tekintettel arra, hogy évek óta többet fizetek, mint amennyi a piaci ár talán khm, érezhetem úgy, hogy nem kéne olymódon hozzámállni, hogy nehogy olyan jól érezzem már magam.
    Ezt a rugalmatlanságot nem értem, hogy nekem az idők végezetéig küldenék a 10500Ft-ról a csekket a 4 megás kapcsolatért azért, mert lejárt a hűségem évek óta? ... :K

    Hardverlesen

  • priti

    addikt

    válasz petne #1021 üzenetére

    A hűséget én is vállaltam, amikor csatlakoztam és az tiszta sor, hogy egy frissen csatlakozó ügyféltől írásban kérik a hűségnyilatkozatot, de esetemben látható, hogy a rendszerben vagyok évek óta, azaz míg más a nulla napjával kap kedvezményt egyetlen aláírt évért, addig én a mostani, a hűségnyilatkozat időtartamát meghaladó több éves hűsegemért még annyit sem kapok, hogy 8900 helyett megkapjam 10500-ért ugyanazt.
    Ez rugalmatlanság. (Erős jóindulattal.)

    Hardverlesen

  • priti

    addikt

    válasz gonba #1027 üzenetére

    Ez olyan üzleti duma, minta süketelés a piac telítettségéről.
    A "normál felhasználás esetén korlátlanul" szerintem annyit tesz, hogy az átlag júzernek aki csak weblapokat nézeget, meg letölt doksikat a munkájához korlátlannak minősül, mivel ő nem fogja túllépni az 5 GB-os forgalmat. Ez egy egyszerű 5GB-os forgalmi korlát megdumálva, amit akkor kapcsolnak be ha nagyobb a forgalmad, mint 5GB, ha kisebb, akkor nem, azaz egyszer túllépheted micsoda kegy mi? :)

    Hardverlesen

  • priti

    addikt

    válasz priti #1030 üzenetére

    Azért a fogyasztóvédelemnek lassan szét kéne csapni ezek között, mert attól, hogy ők megnézik, hogy a korlátlan sávszélt használó felhasználók átlagosan mekkora forgalmat generálnak per hó és kijön ez az 5 GB még nem jogosítja fel őket arra, hogy egy 5 GB-os elérést korlátlanként lehessen feltűntetni pusztán azért, mert egy hónapig valóban korlátlanként lehet használni, aztán ha a hó végén nagyobb a forgalom 5GB-nál, akkor korlátolt lesz, mert akkor azt elnevezik extrém használatnak, mivel az átlagnál nagyobb a forgalom.

    Ez a tipikus esete annak, amikor én két rántotthúst eszem meg, te meg egyet se, akkor átlagosan egyet-egyet ettünk meg, csak éppen ettől te még nem laktál jól.

    Hardverlesen

  • priti

    addikt

    válasz petne #1062 üzenetére

    (#1060) ForRedGlory ==> így már pláne nem értem, hogy miért nem lehet egy sima sms-sel csomagot váltani, mint a mobiltelóknál. Ha az infós rendszer a gond csinálunk. :)

    (#1062) petne ==> vagy jó, vagy nem.
    (Annak örüljünk, hogy nem olyan szar, mint ha kétszer ilyen szar lenne. Ez már hungarikum. Senkit nem érdekel milyen ütemben, módszerrel, eszközzel dolgoznak egy hiba kijavításán akkor, amikor egy hibamentes szolgáltatás árát fizettetik ki. Miért hiszi azt egy szolgáltató, aki elad, hogy a vevőt a szolgáltatáson kívül érdekel bármilyen süketelés a cég, vagy a rendszer belső gondjairól? Oldják meg, vagy ha nem tudják megoldani, akkor ne árulják azt, ami nincs, áruljanak diavítítést.)

    Hardverlesen

Új hozzászólás Aktív témák