Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ArsenalF

    aktív tag

    Sziasztok! Gondoltam elmeselem a mai tortenetem, de ahogy latom ez majd hogy nem mindennapos eset itt. A sztori roviden annyi hogy csutortok este egyszercsak megallt az IPTVn a kep, aztan latom net sincs. A routeren a DS villog. Fasza mondom hatha pillanatnyi a hiba. Penteken elutaztam es csak vasarnap ertem haza amikor is minden mukodott en meg megnyugodtam. Aztan kiderult hogy megsem klappol minden orankent 20 percekre elszall minden (tv, net) majd megint megy 20 percig. Az intervallumok valtakoznak. Egybol hivtam is a 1414et meg vasarnap majd masnap mar hivott is a szerelo hogy jonne szerelni. Megbeszeltuk hogy ma reggel 9 korul mar jon is. En naiv meg azt hittem milyen fasza ez a telekom. Delelottre kivettem szabit gondoltam delig csak beerek.

    Reggel 12 ora es a szerelo meg mindig sehol. Na felhivom a 1414et. A csoka hulyenek nezett hadovalt hogy 4 oras intervallumokat foglalnak le es azon belul majd jon valamikor amikor tud a szerelo es hogy ne aggodjak. Felhivni nem tudja mert nem hagyott meg telefonszamot(! Ez kesobb meg erdekes lesz). Szajhuzkodva de nyugtaztam higy jo akkor varok mostmar biztos hamarosan megjon ugyis. Beszoltam a munkahelyemre hogy kesek meg egy keveset.

    Delutan 5ig vartam az emberunket ezalatt probaltam hivni azon a szamon folyamatosan amirol elozo nap engem hivott de persze nem vette fel.
    Ugyfelszolgalatost nagynehezen elerem, jaj hat nem tudja mi tortenhetett de 11ere attette valaki a szerelest. Mondom mi van??? Hat o sem ertette a dolgot azt mondja van itt telefonszam de mar nem tudja elerni az embert hivjam fel reggel oket es megprobaljak.

    Hat itt elkuldtem melegebb eghajlatra az egesz bandat. Raadasul felelevenitettem neki hogy delben meg azt makogtak hogy nincs telefonszam, most meg hoppa lett egy. Erre aszondja delutan 4kor lett felvive telefonszam. Megis mi a tokon folyik (Gyongyoson) ezeknel?

    Kivancsi leszek holnap mi lesz a kifogas. En szabadnapot erre nem tudom tobbet kivenni.

    Amugy barmi otlete van valakinek hogy mi lehet a gond? Neztem a D-Link routert amikor epp levan halva minden akkor a connectivity stateben az van irva hogy Access Denied.

  • ArsenalF

    aktív tag

    válasz Doky586 #89069 üzenetére

    Az is az szokott lenni :D de olyankor legalabb van internet es tudok otthonrol dolgozni. Ilyenkor ez kilove.

    Tegnap este amugy azt vettem eszre ha csatornat valtok elmegy a net es a tv is. Ezert ugy dontottem kikapcsolom a settopboxot es utana mikor 30 perc mulva visszjott a net akkor 2 oraig mukodott, utana lefekudtam azota nem neztem.
    Lehetseges hogy a settopbox a hibas?

Új hozzászólás Aktív témák