Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • yetmanus

    tag

    válasz Klown #87369 üzenetére

    Nemcsak a T, szerintem az összes szolgáltató próbálja még a törvény előtt 2 évre bírni az összes előfizetőjét, nekik létkérdés. Egyébként jól döntöttél, neki még pont jól jön ki a lépés. Itt szerintem azok faragnak rá, akik október 24én jár le az előfizetésük, és nem hosszabbítanak, akkor rájuk ez a kedvező helyzet nem vonatkozik... Gondolok itt arra hogy a hűség nélkül ár ugye nem lehet magasabb a hűségesnél, de akinek előtte jár le és nem hosszabbít, az ráfaragott, mert akkor a magasabb hűség nélküli díj lesz neki aktív, a törvény hatályba lépése előtt. Lehet kicsit hülyén fogalmaztam, de érted.
    Más, épp az előbb gondolkoztam el ezen, hogy ha a törvény ugye behatárolja a hűség nélküli árakat, az hosszú távon nem e vezet ahhoz, hogy úgysem emelkedik meg az ára a havidíjnak, az emberek nem válnak e kényelmessé? Hogy minek váltani új csomira, másik szolgáltatóra, ha 'úgy is a megszokott, 4-5-6-8-10ezres a havidíjam'? Ahány ismerősöm/rokonom csak van, teljesen mindegy melyik szolgáltatónál vannak, egyszerűen lusták lépni, utánaolvasni 1-2 dolognak, hogy valami kedvezőbbet paszírozzanak ki a szolgáltatójuknál, pedig csak egy telefont kellene felemelni. Nem tudom értitek e hogy hova akarok kilyukadni...

    [ Szerkesztve ]

    Bármerre is jársz, soha ne feledd, hogy ha a folyó bármely partján állsz is, mindig a tulsó oldallal szemben van az innenső

Új hozzászólás Aktív témák