Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • freeknight

    őstag

    válasz satee76 #135013 üzenetére

    Hivatalosan meg lehet tartani a meglévő Sat-TV csomagot, nem tudom, ha átkötöd más technológiára (réz -> optika), akkor is fennáll-e ez. Fel kell őket hívni, hátha sikerrel jársz.
    Én teljesen megértelek, nekem is csak koax-al van bekábelezve a ház, a nappalihoz mai napig nem tudtam elvinni igényesen az UTP-kábelt, nagyon más lehetőség nincs mint kivésni a tavaly lefestett falakat, aztán újabb festés... Most fal mellett ezüstszínű taposható kábelcsatornában gondolkozom, az talán kevésbé látható, mint a falon elvezetett, és megfelelő lesz addig, míg legközelebb festésre kerül a lakás.

    Persze ha az androidos box tudná a wifin keresztül fogni a tv-streamet, vagy legalább lenne android tv-re telepíthető TV Go, akkor nekik se kéne ezzel a béna utp-kábelezéssel szenvedni. Pláne, hogy a szerelő lakáson belül semmire nem lesz hajlandó, ő a földre le fogja dobálni az utp-kábeleket aztán jóvanazúgy. Esetleg ha felmutatod a Deák-igazolványt, de védőcsövezésnél többre szerintem akkor se számíts, nekik is ketyeg az óra, az aznapra előírt bekötéseknek meg kell lenni.

Új hozzászólás Aktív témák