Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Marci112233

    őstag

    válasz Livius #100218 üzenetére

    Hogy is mondjam. Nekem is Net S Plusz van és csak 10-12 jön rajta. Ha letölt egy gép is valamit, mondjuk a Windows Update beindul akkor a többi gépen atom lassú lesz a net, de legalább nem szakad meg. Konkurencia az Invitel van, arról váltottunk. Ott 15-ös internetre volt előfizetés, de az is ingázott 10-15 közt, de sokszor 10-et sem ért el, és még szakadozott is, és emiatt lett váltás belőle. Igaz az hogy az Elektronet nyár elején sebbel lobbal elkezdte lerakni a földbe az optikai kábelt, ami terv szerint október végére kész lett volna, de addig jutottak, hogy a fő gerinceket behúzták az utcákba, és azóta semmi nem történt vele. Kb 3 hónapja még szerelőket sem látni csak hébe-hóba, akkor is rövid időre a faluban. Bár mivel nem megy a rendszer nem is tudni mit csinálnak.
    No meg mikor Telekomos szerelő szomszédban volt, kérdeztem tőle, nem-e fejleszt errefelé esteleg aT is. Első kérdése az volt miért kérdezem. Mikor mondom neki, hogy mivel 3 beltéri lehet csak arra a az antennára kötni amin lenne amúgy 4-nek is helye, így nekem TVGO-val van TV-m a szobába, és az internet lassulása, nekem igencsak rontja a képminőséget. Válasz az volt, hogy telefonnal csináljak hotspotot 4G-vel. Oké ez lehetne megoldás ha az is lefedett lenne megfelelően itt nálunk. Gyakorlatilag ha kinézek az ablakon még az utolsó házat látom, de az utcáról simán látómezőben Románia. Kb 3-4 km és már a határon túl vagyok szóval elég közel van. Azért kipróbáltam a 4G-s hotspotot, de lassabb volt így a dolog mint a lassuló internettel, és mondanom sem kell, a TVGO-nál a kép még rosszabb is lett.

    [ Szerkesztve ]

    Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

Új hozzászólás Aktív témák