Keresés

Aktív témák

  • kew

    senior tag

    válasz zlutor #43 üzenetére

    mindenkinek igy megy, ez a normális jelenleg.
    nalam még rosszabb a helyzet, mivel 2 boxom van, de a vonalam csak 7 mbiten áll, igy ha mind2 megy, csak 1 mbitem marad netezni... persze a tcomnak mikor szóltam ezért, azt mondták majd az emelés után feltolnak 8ra, addig legyek már türelemmel. Ugyhogy most várok :)

  • ssolitude

    őstag

    válasz zlutor #43 üzenetére

    Nálam hasonló volt a helyzet. Szolgáltatás váltás + IPTV. A kiépítés előtt megtörtént a sávszélemelés, ám miután közölték, hogy jönnek beszerelni(1 nappal előbb szóltak) onnantól kezdve egyáltalán nem volt net. Legközelebb másnap lett, amikor feltették a routert meg az STB-t. A mókustól kérdeztem, hogy a sávszélllel mi lesz, azt mondta, egy hónapon belül meg lesz oldva, hogy amikor felszabadul sáv, azt átengedi a netnek. Végülis csak ezután vettem észre, hogy csökkent a sávszél, akkor hívtam őket, stb...Egyelőre nem érdekel, várok.
    Na a mázlihoz annyit, hogy egy héttel később visszahívtak, hogy mi is volt a gond, miért telefonáltam. Kellemes női hang, nem voltam észnél. Mondták, rajta vannak a dolgon megértésemet kérik.Ennyi.Ilyen is van.
    Ja és online rendeltem IPTV-t, 3 nap alatt jöttek kötni.
    [Szerkesztve]

    [Szerkesztve]

    [Szerkesztve]

    ''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

Aktív témák