Keresés

Aktív témák

  • zlutor

    aktív tag

    válasz kew #45 üzenetére

    Ez a normalis?!?! Ne vadits mar!

    A sajat belso hataridejuk a beerkezo fax feldolgozasara nyolc - igen 8(!) nap, ami onmagaban egy vicc szerintem - majd onnan ketyeg a ''nomalis'' harminc nap a bemeres/bekotesre. De nalam meg ez sem volt eleg, mer a faxot nem sikerul feldolgozni tobb, mint egy honapig. Amint ezen - es a szolid anyazason - tullendultunk, flottul ment minden...

    Ha ahol en dolgozom, igy mennenek a dolgok, mar ehen haltunk volna - pedig nem kis ceg... :DD Illetve :( :( :(

    Amit írok az nem az igazság, hanem a véleményem... ;-)

  • zlutor

    aktív tag

    válasz kew #45 üzenetére

    Na, en is piszkaltam az ugyfelszolgalatot, hatha attol gyorsul az ugymenet. Valaszul ma hivtak a T-Comtol, hogy mi a is konkretan a gaz.

    Amit a szerelo mondott, az nagyjabol megfelelt az itt leirtaknak - 2x3Mbit foglalta TVnek, a maradekbol eloszor gazdalkodik az IP telefon, ha van, majd az ADSL-, azzal a kulonbseggel, hogy szerinte ez igy is fog maradni, nem csinalnak vele semmit. :O

    Remelem, tevedett... ;)

    Ja, es szerinte garantalt savszel gyakorlatilag nincs - ugy meg plane nincs, hogy nekem anno 512/128-rol emelgettek felfele...

    Az mar csak hab a tortan, hogy jo fej volt es megmondta, mit birna a vonal (ha mar bemerte): 20Mbit lefele, 1Mbit felfele a fizikai kapacitas. Erre nyomom ~2Mbit/128Kbittel es fizetem a 8Mbit/512Kbites csomag (regi, igy magasabb) arat... :W

    [Szerkesztve]

    Amit írok az nem az igazság, hanem a véleményem... ;-)

Aktív témák