Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    Egyelőre nem tudom megyünk e dolgozni mert tegnap este mentek a cserépért ami hiányzott és ki tudja hogy oda értek e.
    Tegnap reggel közösen elvittük a lányokat. Kati olyan nagy már hogy oviba jár. Elképesztően rohan az idő! Hazajöttünk és a délelőtt kiesett. Mindenki aludt. :DDD Délben elmentünk Katiért az oviba és vártuk a futárt. Nagy nehezen 3-ra jött meg az olajjal és a szűrővel. Gyorsan lecseréltem ha már jó idő volt. Persze a leeresztő csavar alól az alátétet elhagytam. Kénytelen voltam összeszerelni alátét nélkül, de úgy néz ki nem ereszt. Sokat várok ettől az olajtól amit beletöltöttem. Kevesebb párolgást és hidegindításkor kevesebb kopogást. Lehet következő cserénél veszek valami olajadalékot is.
    Délután még a konyhai lefolyót is ki kellett pucolnom mert teljesen eldugult a csőrendszer. Ehhez egy csőgörényt is vennem kellett potom 3100ft-ért.
    Este még letárgyaltuk jövő hétre a sóstói munkát amit hétfőn kezdünk is. Lehet a héten még 5 velux ablakot is be kell építeni. Ez tárgyalás alatt áll.
    Szép napot mindenkinek.

Aktív témák