Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mh197

    senior tag

    válasz stol #434 üzenetére

    Annyira nem vagyok otthon az ilyen tekercsek terén, de ezeket is lehet készíttetni nem? :F Mármint úgy, ahogy egy villanymotort képesek tekercselni, egy ilyen trafót is képesek nekem csinálni nem? Vagy esetleg boltban vmi hasonlót kapni lehet?
    Hivatalos szervízbe őszintén azért nem vinném, mert anno 6k volt az cucc, és gondolom a szervíz egy ilyen tekercs cserét 10k alatt nem végezne el. Akkor meg lehet jobban járnék egy új cumóval. Ha esetleg vmi egyszerű műszaki szervíz is meg tudná csinálni a cserét, azzal jobban járnék.
    És amiben absz nem vagyok biztos: Ha jobban van terhelve ez a tekercs, akkor lehet esetleg tekercsből is vmi nagyobb terhelésűt venni/készíteni, hogy az ne búgjon?
    Vagy tényleg ezel a dologgal nem éri meg foglalkozni, mert nem tudok ilyet csináltatni/beszerezni emberi áron? :F

    Egyébként tényleg vmi töltőelektronika trafója lehet, mert ugyanúgy búg, ha az érintőgombbal be van kapcsolva, mintha ki lenne kapcsolva, és csak a 220 van rádugva. Gondolom vhogy ezen a trafón keresztül töltheti az akksit. :F Elhelyezkedésileg is az UPS végében van, ahol becsatlakozik a 220, szóval egy kicsit ez is erre utal.

Új hozzászólás Aktív témák