Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cs1csó

    félisten

    válasz Ice&Lime #13283 üzenetére

    1. igen erre való. Elhanyagolható az erőforrásigénye (sokan futtatnak STEAM-et Origin-t stb. azokhoz képest ez mint ha nem is lenne a gépen)
    Nekem APC UPS-em van és az ahhoz készült progi ezeket az produkálja a feladatkezelőben:

    A szoftver sok mindenre jó:
    - mutatja az elmúlt időszak különböző hálózati zavarait azok mennyi ideig tartottak stb.
    - lehet akku tesztet futtatni
    - mutatja adott időszak energiafogyasztását
    - beállíthatod hogy működjön áramszünet esetén - pl. 1 perc után állítsa le a gépet vagy tartsa addig ameddig az akkuk bírja és csak az akku lemerülés előtt állítsa le a gépet
    - mikor legyen figyelmeztető hang pl. mindig, soha vagy pl. adott időszak alatt ne pl. este 8-tól reggel 8-ig tehát ha éjszaka megy el az áram akkor nem kezd el sípolni
    - Az AVR - feszültségszabályozás - érzékenységét is be lehet állítani azaz mekkora legyen a legkisebb és a legnagyobb feszültség ami eltér a 230V-tól aminél bekapcsoljon és beavatkozzon. (hagytam alap beállításon: 155V alatt és 280V fölött lép működésbe az AVR tehát 155V és 280V között még engedi a feszültség változását)

    2. A szoftvere 6 éves de működik windows 10 x64-es 1803-as build-del (nekem ezen fut) ezt úgy mondanám hogy "KVÁZI" kompatibilis azaz nem erre írták (talán windows 8-ra adtak ki utoljára friss verziót) de fut vele, az APC elég lusta cég de mivel a legújabb UPS-ek is ezzel futnak amint valamelyik build-el nem lesz kompatibilis tuti kiadnak egy javított verziót, de addig nem erőltetik meg magukat.

    A KSTAR-nak van még egy régi szoftvere de többen is írták hogy működik kicsit macerás a telepítése de működik.

    A CyberPower-nek is azt olvastam, hogy jó a szoftvere.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák