Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cibus

    aktív tag

    válasz Ice&Lime #13270 üzenetére

    Szia.

    Bátran mondhatom, h a 850i tökéletes.
    Semmi hangja, nagyon közelről van egy nagyon kicsi zizegős hangja, amit pl mellette ülve, úgy hogy a földön van, szinte nem is lehet hallani semennyire (mindezt úgy, ha kihúzom az áramból és aksiról megy).
    Áramról full semmi hangja!!!
    Az én gépem és monitorom egyszerre vitte, közben furmarkot és prime95öt egyszerre futtattam, h 100%-on pörgesse a procim, mind a 6 magot, és 100%on menjen a vga (proci 124w volt így, vga 250-270w körül, monitor ~33w, meg a többi sallang - 2 winyó, 2ssd, dvd, 5 venti, led egér és bill, 2db ddr4 OC ram)
    egyszer nem sípolt be, hogy sok neki a terhelés, lehúztam áramról, ment szépen, minimális hang, pár másodpercenkénti pittyenés, h aksiról megy, de az is elviselhető hangú.
    Melegedés egyáltalán nem tapasztalható, még így sem, h nincsen rajta venti.
    Sőt, az a durva, hogy a ventis 1100i majdnem dupla olyan "meleg" MINDIG! Az erősen langyos, minimálisan meleg, ez a 850i pedig minimálisan langyos...

    Engem megvett.. ma küldöm vissza a 1100i-t, megnézik, ha nincs probléma vele és újszerű, meg van minden tartozék, papír, akkor vissza veszik. azt azért megvárom. Pénzt kértem vissza a kártyámra, aztán ha megjön, akkor rendelem is a 850i-t.

    MÁS: tudom, h tegnap ajánlottátok a 360w-os hosszabbító/elosztó kinézetű szünetmentest.
    viszont tv-nek beltériknek nincs valahol ennél kisebb és pláne olcsóbb?
    erre nem akarok kidobni most még 12-t :/ felesleges oda 360w és sokallom a 12t

    bár olcsóbbat, kisebbet én sem találok :( hátha ti láttok valahol. köszi :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák