Új hozzászólás Aktív témák

  • #19103744

    törölt tag

    válasz Proci85 #8356 üzenetére

    Őszintén nem olvastam végig. Igen illene, mint ahogy illene egy bizonyos tűrést is elviselnie minden készüléknek. De sokszor azok a ±-ok vagy nem valósak, vagy az elhasználódás, eleve gyengébb minőség okán nem hozzák a gyártó által megadott paramétereket. Ma már úgy gyártanak, h. ne tartson örökké, az nem üzlet. Vegyél, vegyél, vegyél... Adunk olcsóbbat is, majdnem olyat mint a tökéletes, el is hitetjük veled, h. ez éppen csak egy nüansznyira van tőle viszont sokkalsokkal baromira olcsóbb és ezt vedd meg! Nem vetted még észre, h. a középkategória, és az az alatti termékek, szinte percre pontosan csak a garancia időt képesek kihúzni? Nem mindig jobb a drágább, de inkább mint fordítva.
    Én mindig igyekszek a jobb minőségűt vásárolni. A mostani legidősebb alaplapom, egy Asus P5W DH Deluxe. Több mint 8 éves, még mindig hibátlanul működik. Tökéletes internetezésre, film stb. 2 éve még játszottam vele, a benne lévő E6550-es procival 4GB RAM és egy HD3870 még mindig elfutott közepes beállításokkal. És mint mondtam, ma is megy, hibátlanul. Néha muszáj kicsit többet költeni, mert valójában akkor költ az ember kevesebbet, hiszen ha kivetíti évekre... :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák