Új hozzászólás Aktív témák

  • PROTRON

    addikt

    válasz Cs1csó #17131 üzenetére

    Köszönöm a választ.
    Én azért gondolkodtam 2 külön egységben, mert ha véletlenül bekapcsolva marad a nagy PC, akkor áramtalanítás esetén leszívhatja az energiát a kamera rendszer elől. Továbbá ha véletlenül valami zárlatosat dugok a PC melletti aljzatba, akkor nehogy levágja a kamera rendszert, még ha csak egy visszakapcsolás idejére.

    Igazából egyetértek azzal hogy 1 db nagyobb kimeneti teljesítménnyel bíró szünetmentes a PC bővítés miatt is jó, míg a PC-re méretezett kapacitással a kamera rendszer is el van.

    Ugyanakkor a tervezett x<45k-hoz képest azért jócskán túlszaladok a fenti opcióval.

    Amúgy nem a Be-va most a legolcsóbb a PCX és az AQUA weblapján is LCD-s típus képe van SH1000I jelzéssel, viszont eltér az általad kedvelt webshopon lévő fotótól. De akármelyiket is küldik, mind a 2 bolt árban ott van épp mint a be-va.

    Ami még zavar ebben a inverteres megoldásban, hogy nincs külön csak túlfeszvédett aljzat, csak akksis. Meg az adatlapok szűkszavúsága miatt nem tudom milyen a túláramvédelme.

    Elméletileg nincs hülye kérdés...az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség.

Új hozzászólás Aktív témák