Új hozzászólás Aktív témák

  • Potyka03

    senior tag

    válasz radi8tor #4 üzenetére

    Hát,elméletielg lehet,ezt írja a hivatalos honlapja:
    "Az OTP SZÉP kártyán levő három alszámla a fizethető szolgáltatásokban különbözik. A szálláshely alszámlát belföldi szálláshelyre, utazásszervezési (előre összeállított utazási csomagok) szolgáltatásra, gyógyfürdő- és strandbelépőre, illetve a szálláshely-szolgáltatással egyidejűleg a szálláshelyen elérhető bármely szolgáltatásra vehetik igénybe. A vendéglátás alszámlát étkezésre (éttermi és mozgó valamint egyéb vendéglátásra, például házhozszállítás, közétkeztetés), gyógyfürdő- és strandbelépőre, szálláshely-szolgáltatásra. A szabadidő alszámlát pedig többek között egészségügyi szolgáltatásokra, kulturális programokra, állatkerti és vidámparki belépőre, sport, szabadidős és wellness szolgáltatásokra, sportrendezvények részvételi díjára fürdők és élményparkok igénybevételére, szabadidős és sporteszközök kölcsönzésére, belvízi sétahajózásra, idegenvezetésre és szálláshely-szolgáltatásra használhatja fel."

    Akkor jól értelmeztem,hogy a szabadidős részét szálláshely-re is lehet?Tehát pl. ha elmegyek a balcsira nyaralni,akkor letud húzni nekem a vendéglátásból is,és a szabadidőből is(én erre a kettőre kapok pénzt)

    Itt a hivatalos infó róla

    Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

Új hozzászólás Aktív témák