Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bitpork

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz Rolly #1405 üzenetére

    Viktoréknak igaza van...hmmm...szerintem aki 89 után a parlamentben volt, annak lapops pofa de nagyon. Egyedül Kuncze szólalhat meg, de csak mert Ő volt az első stand-up komedista a "tisztelt házban".

    1: Az elöregedő társadalom miatt sajnos nem megy. Én úgy fogalmaznám meg, hogy a 2. gyerek után a cigányokat sterilizálják kötelezően.
    2: Ez elég erős, mert önhibán kívül kihívásokkal küzdő embert még lejjebb nyomni...nem fair na. Itt ragadnám meg az alkalmat, hogy felhívjam mindenki figyelmét egy apróságra: nem fogyatékos, hanem fogyatékkal élő! Fogyatékos Viktátor meg a slepje, fogyatékkal élő meg a siket, vak stb.
    3: Én már 3x kb 1 évig voltam munkanélküli. Soha egyszer nem kértem segélyt. Nem tartom magam parazitának. Megoldottam, és meg is fogom oldani. Tegye ezt mindenki, vagy ....
    4: Majdnem Ok, csak a 60800ból nem tudsz előtakarékoskodni. Sztem reálérték fixálás kell neki.
    5: Korkedvezményes lófaßa minden igénylőnek a seggébe. Én nem mehetek korkedvezménnyel nyugdíjba csak mert:
    -----: van egy érszűkület a kisagyamban, ami bármikor megölhet?
    -----: van egy jóindulatú daganat a gyomromban?
    -----: van egy rákos, a kislányát egyedül nevelő nővérem?
    -----: van egy csigolyasérült édesapám?
    -----: egy szívnagyobbodott édesanyám?
    OK értem én külön külön nem , na de együtt? Lééééééci....
    6-7-8: Sztem aki támogatott karon végez kerüljön be egy adatbázisba, ahol majd egy 1xrű program kisorsolja az adott pozícióra alkalmas diplomást(értem itt az ország vezetését és közalkalmazotti státuszt) Ezt nem lehet elutasítani csak teszemazt 5-8 év múlva lelépni. Addig meg a kötelező pozícióban Ő és a családja ( egyenes és oldalági rokonok a fel illetve lemenőkkel együtt!!! ) anyagi és büntetőjogi felelősséggel tartozik.
    9: Teljesen igazad van!
    10-11: Ábrahám Lincoln mondta a következőt: Aki a közzt szolgálja, az tekintse magát köztulajdonnak! Rgo- nincs semmi, csak a mindenkori minimálbér 3x-osa! (Megj: dögöljön meg az összes politikus) Egyebekben meg a 6-7-8 a mérvadó!
    12: Ez már engem is régóta foglalkoztat. Miért csak az USA-ban lehet kivinni utat építeni őket? Ha szökök lelőni, ha nem , akkor olyan fasza úthálózatunk lenne hogy csak.
    13: Amíg nem mi vezetjük a világgazdaságot ezt nehéz megtenni. Addig meg ott a 6-7-8 pontok felelősségi köre.
    14: True...true
    15: Én a sok kulcsosban hisze, és a minimálbért is megadóztatnám. Viszont a már adózott jövedelmet nem. A kereskedő örülne mert lenne fizető vevő, lenne miből nyereségadót fizetni, mi meg vehetnénk egy rakás dolgot magunknak.

    Én is csak a saját álmaimat írtam le :D

    https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

Új hozzászólás Aktív témák