Új hozzászólás Aktív témák

  • csoszogi

    tag

    Köszönöm a válaszokat!

    Sajnos nem fér be a lakásba, az elmúlt években újítottuk fel, több részletben (amúgy marha jó lett), és beépített konyhapultunk lett, mosógéppel meg mosogatógéppel. Oda nem fér már be. A kinti megoldáson azért gondolkoztam, mert nemigazán voltak hidegek az elmúlt telek, a kinnt tartott/felejtett vizes cuccok, sütőtök papírban, sem fagytak meg. A dobozba rakás meg szigeteléssel már majdnem olyan mint egy nyárikonyha. Másrészt meg jóval gyorsabban száradnának a ruhák, főleg a téli/átmeneti időszakban. Nálunk sincs hideg telente a fő fűtési szezonban, de ha jobbak lesznek a nyílászárók, nem biztos hogy eszükbe jut bukóra hagyni, főleg éjszakára. Tudom nem penészedik jobban a beburkolt fal, de azt is tudjuk nagymértékben függ az elvégzett munka minőségétől,anyaghasználattól is....Ráadásul az egyik szoba harom fala közül kettő folyosó, 1 külső homokzat felé néz, ami miatt az a leghidegebb szoba, és volt ott már penészedési probléma. Habár a mostani fa ablakok, igen jól "szelelenek" :)). Másrészt meg mikor utaztam tíz napi cucc(alsónemű zokni poló), farmer nagy fürőlepedő, mellény 1.5-2 óra alatt száraz volt szárítógépben, és azért egy négytagú család termel szennyest(plusz iskola/edző cuccok), majd 2 naponta mosunk.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák