Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • net84

    őstag

    válasz Zofren #7386 üzenetére

    lehet, hogy volt bent, de már nem volt meg semmi lemeze
    albacomp honlapjával kb. 20 percig foglalkoztam, aztán jött inkább az everest és kerestem hozzá drivert a neten...kalap szar a supportjuk a notijuk mellett - lehet, hogy egy átlag emberkének megfelel, de pl. egy üzletkötőnek, aki cipeli és cibálja, annak egyáltalán nem ajánlom
    az én 1+ éves asus-om nem zörög, recseg-ropog még most sem (pedig rengeteget utazik, motoron, autóban, háton, napi szinten cipelem én is), ami nálam volt alba, annak meg minden 2. csavarja ki volt lazulva, lötyögött rajta minden

    nálam ezzel teljesen elvágta magát ez a "márka" is

    fsc - miből szűrtem le? abból, hogy mennyi szar és meghibásodottal találkoztunk eddig, és azt viszonyítottam a többi márkához - és mielött megjegyezné valaki, hogy a többiből nem kerül annyi a piacra (pl Asus), akkor az téved
    Nem mondom azt, hogy az fsc nem gyárt normális notit, de én inkább nem kísérteném a sorsot.
    A fő gondom továbbra is az az fsc-vel, hogy hiba van bent esetlegesen jó széria, nem tudok olyan jó árú notit eladni, hogy megérje vele foglalkozni, és egy esetleges mm vagy földalatti üzlet áraival tudjak versenyezni. Egy asus vagy acer notival kenterbe verhetőek minőségben, garban, felszereltségben - és máris megvan az az árkülömbség, amivel esetlegesen drágábbra jön ki ezen típusok valamelyike...

    Read only...

Új hozzászólás Aktív témák