Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rover623

    félisten

    válasz bullseye #3940 üzenetére

    de miért szólna, honnan venné, hoyg számít?
    Mert rendes kereskedő megkérdezi hogy mibe kell...annó volt hogy megtagadtam termék eladását, mert az okostojás csak annyit volt hajlandó közölni hogy neki kell egy gyorsabb proci a gépébe...''a leggyorsabb P4-es legyen ami a boltban van'', szólt az ukáz.
    Se a lapja típusát, se a benne levő proci paramétereit nem közölte...''nekem ez kell és kész!''
    Nem adtam...felhívtam rá a figyelmét hogy ebben az esetben jó esély van rá, hogy másnap visszajön azzal hogy se kép, se hang, de még az összekuszált lábacskák esete is fennforoghat...aztán én adjam vissza az árát, vagy cseréljem ki mert szar...mert nem megy a gépében...:DDD
    Kiabált, fenyegetőzött...''mi az hogy nem ad el nekem vmit?:Y''
    Nem érdekelt...közöltem vele: ha behozza a gépét, megszakértjük, BIOS-t frissítünk benne ha kell, beszereljük, leteszteljük...ingyé'...de procit azt nem adok...:DD
    Ordított, fenyegetőzött...Fogyvéd (ugyan má', hisz nem is vett semmit:P), Polg. mest. hiv...rendőrség...:C
    Aztán elment... :))

    primus inter pares

  • Chaser

    titán

    válasz bullseye #3940 üzenetére

    Én nem cseréltem volna vissza, azon 1xű oknál fogva, hogy 3 nap lejárt, ahogy láttam. Az alkatrész tökéletesen működik, az, hogy az ő gépe nem kezeli rendesen egy más dolog. Jóhogynem hónapok után megy vissza, hogy csak 128-at lát a gép, minek vesz az ilyen ramot, ha nem ért hozzá? :F
    Én mindig azzal kezdem ramnál, hogy előfordulhat, hogy a másik rammal nem fog együtt működni, az is lehet, hogy 1általán nem fog működni, az is lehet, hogy kevesebbet lát a gép mint amennyi valóságban van, bármilyen ilyen eseben 3 napon belül hozza vissza, és cserélem vagy visszaadom a pénzt, de utána nem..Sőt, pontosan meg szoktam kérdezni a lap típusát, bár nem sokan tudják. Volt egy eset, az emberke 1gb ddr ramot kért-szerencsére behozta a gépét is- megkapta, sietett, de mondtam neki én azért csak letesztelném, ha nem bánja..Nem bánta, így megspórolt magának pár fölös kört, ugyanis emberünk gépében a lap sd-ddr támogatású volt, a lapban sd-k voltak, az mellé szánta a ddr-t, végül is az sd-t bevettem, ddr-ből vitt még 1 gb-t, és mindenki boldog volt:)

    Az ilyen 3 napon túli visszahurcolászós projectekből volt még esetem, mikor a mostani boltba kerültem. :Emberke berontott, elém vágott egy vinyót, hogy nem működik, adjam vissza a zsetont. Mondom ácsibácsi:D Először bevizsgálnánk mi is, ha nem gond..gond volt neki, de nem tudott mit tenni, mondtam majd du. hívom mi a szitu. Természetesen a hdd hibátlan volt, amit közöltem is emberemmrel telefonon. Jött ám az ordítozás:D Rendőrség, fogyvédelem, ÁNTSZ:D, tán csak a kéksapkásokat hagyta ki az ürge, mondom jöjjön be, majd megbeszéljük..Be is jött, ordítozott, a dologhoz annyi még hozzátartozik, hogy 3 hónapja vette a vinyót, és hirtelen most lett rossz, amikor 200-as helyett 320-ra akart váltani..Azt mopndja köteles vagyok visszaadni a pénzét:D Kérdem 3 hónap után? Ember, ne vicceljen már, szüksége van egy alkatrészre pár hónapig, aztán visszahozza mert már nem kell, én meg vegyem vissza? Még ha kölcsönzésben lett volna akkor is enyhén messze van az ingyenestől...Aztán meguntuk, 80 v 90%-os áron visszavásároltuk tőle a vinyót, azóta se láttam a szerencsétrlen hülye fejét az emberkének.

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák