Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nordic

    Közösségépítő

    válasz csimav #10916 üzenetére

    Azért én az apuka helyében lehet, hogy arcon töröltem volna azt a boltost, ha megtudom, hogy átvágtak. :DDD

  • bezepc

    újonc

    válasz csimav #10916 üzenetére

    Kedves Ügyfelünk!
    Köszönöm rágalmazó kiborulásodat, mellyel NEM tisztelted meg üzletünket akár személyesen is. Bár reklamációt benyújtani annak a joga akivel az üzletet megkötöm.
    1. Lehet, hogy téged vezettek félre? Nyilvántartásunk szerint nem adtunk el ilyen gépet és nem adtunk ajándékba 15" monitort...
    2. A boltot nem 2-en vezetik, hanem csak én egyedül (a Tamás alkalmazott és a fő feladata a szervizelés), a kereskedelmet én intézem. A kártyádat is nekem köszönheted! Másnak félretett alkatrész eladásáról és beszerzéséről nem hallottál? Így minden ügyfelem rendelését próbálom megoldani. Régi eladhatatlan alkatrészt eladni nekünk, új alkatrészt máshol olcsón a webshopban megrendelni...ez sem én voltam.
    3. Az osztálytársad hol és hogyan adta le a megrendelést? A teljes konfig megrendeléseket megrendelőlapon és vételárelőleggel (10%) véglegesítjük. Általában a megrendelt gépeket max. 1 hét alatt átadjuk, december végén (24-31) az üzlet nyitása óta nem vagyunk nyitva, így nem is vállalunk megrendeléseket! Akkor ki, mikor és mit vett át üzletünkben december végén? és milyen gépet rendelt az osztálytársad a ph-ról ???......... Ja, Enermax tápegység folyamatosan elérhető webáruházunkban és még 7000 termék...
    Na ennyi röviden...
    Üdvözlettel: Balázs Zoltán (BézéPC-Szabadbattyán)

Új hozzászólás Aktív témák