Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    hát én nem számtekboltban dolgozok, hanem vastelepen (igaz főleg számítástechnikával kapcsolatos dolgokat intézek), de nálunk is szoktak lenni agyrohasztó dolgok... :W amikor a lakatos(! és itt nem a névre gondolok, hanem foglalkozásra) vevő mondjuk 40x4-es profilt kér... ami alapesetben 40x40x4mm-es zárt profil szerintem... aztán pár nap múlva rájön, hogy neki nem is zártszelvény kellett volna, hanem szögvas :W vannak ilyen dolgok... pár ügyfelet alapból rühellek, mert ami az előző kommentekben is volt: köszönni nem tudnak és olyan bunkó stílusban adják elő magukat, hogy az kriminális... és többször is előfordult 1-2vel, hogy direkt nekiálltak kötekedni mondjuk a kolléganőmmel, aki még nálam is 100szor "vevőbarátabb" stílusú... nem egyszer volt olyan helyzet, amikor legszívesebben megstukkoltam volna a "kedves ügyfelet"... hála a nyugodt stílusomnak: nem tettem... viszont 1-2 raktárosunknál volt, hogy elszakadt a cérna és a vevő bezárkózott inkább a kocsijába, nehogy megverjék :DD valahogy én sem díjazom, ha az eladót semmibe nézik... annak viszont örülök, hogy eddig 2.5év alatt 1szer nem kérték a panaszkönyvet nálunk... (igaz főleg fuvarosok fordulnak meg nálunk, nem konkrétan a "vevők" az adott cégektől... inkább azokkal szokott gond lenni, akik párezer forint értékben visznek dolgokat...)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák