Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyugyo79

    addikt

    válasz hackeeeee #1727 üzenetére

    A legrosszabb az, hogy méltatlanul alja módon van megcsinálva a dátum kezelése, mert még ha szabályosan indítjuk újra is tök hülyeséget ír amíg nincs meg a ntp szinkron amihez meg kell az internet.

    A minimum lenne szerintem, hogy megnézze mikori az utolsó log bejegyzés és annál régebbi dátumot nem használhatna és feltételezhetné, hogy nem is telt el 1 év. Mi több a legjobban akkor lenne követhető ha inkább az után rakná pár másodperccel amíg nem tudja lefrissíteni a rendeset.

    A failover ráadásul nálam 100% rossz dátumon is van (van 2019 -es is) mert az akkor jön amikor még nincs meg a PPoE kapcsolat újra indulás után. Csak egy tipp utána olvassa csak fel, hogy nem is kell mert csak 1 WAN van ezért nincs failback amire átálhatna ....

    Mert ha simán bontódik / létrejön a kapcsolat utána menet közben sose kerül be ez a logba nálam.

    Amúgy az én hibámon azóta is dolgoznak, nyomoznak. A NAS -on van egy Virtuális gépük teljes hozzáféréssel, hogy tudjanak bármit tesztelni dolgozni.
    Szánalmas néha amit írnak, csak engem nem tudnak hülyére venni.

Új hozzászólás Aktív témák